ALPOSPar savas darbības galveno virzienu esam izvēlējušies tirdzniecības kompāniju nodrošināšanu ar augstas kvalitātes kases aparātiem un to sistēmām. Katrai tirdzniecības vietai - veikalā, restorānā, bārā, kafejnīcā, kioskā - ir nepieciešams ne tikai kases aparāts vai POS sistēma, bet arī papildierīces, programmas un apkalpošana.

Mēs nodrošinām integrētu tirdzniecības vietu aprīkošanu no nulles līdz pilnai sagatavošanai darbam, kā arī turpmāku servisu un sistēmu uzlabošanu. Kases aparāti, POS sistēmas veikaliem un restorāniem, datori, svītrkodu skaneri, svari, svītrkodu printeri, virtuves printeri, pārvietojamās inventarizācijas ierīces, bezvadu ierīces oficianta izsaukšanai - tas ir tikai daļa no iekārtām, kuras piedāvājam mūsu klientiem.

Nelielas noliktavas vadības programma, inventarizācijas programma, datorprogramma maksājumu veikšanai ar kases aparātu, Jūsu klientu uzskaites programma - visas šīs programmas ir nepieciešamas, lai veiksmīgi varētu darboties un attīstīties jūsu tirdzniecības vieta. Šo programmu izstrādi un uzstādīšanu, pilna servisa apkalpošanu piedāvā mūsu kompānija!Mūsu rekvizīti: SWEDBANK AS; LV49HABA0551029605087
Adrese: Ropažu iela 140-320, Rīga, LV-1006
Par sadarbības jautājumiem: alpos@alpos.lv
Tālruņa numuri: +37129509312; +37129204911